День української писемності та мови 2016

"Єдиний скарб у тебе – рідна мова. 
Заклятий для сусіднього хижацтва. 
Вона твого життя міцна основа, 
Певніша над усі скарби й багатства" 

П. Куліш 

 

9 листопада – День української писемності та мови. 6 листопада 1997 року було підписано Указ Президента України, у якому говориться: «На підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливості ролі української мови в консолідації суспільства постановляю: “Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця». 

Молодь обирає здоров'я

Молодь обирає здоров'я — саме так називається молодіжний рух, що шириться Україною серед молоді і має на меті формування свідомого ставлення до свого фізичного, психічного і соціального здоров'я. Оскільки, майбутнє кожної держави це її молодь, то можна без перебільшення стверджувати, що здорова молодь - запорука майбутнього успіху України, її благополуччя і процвітання, розвитку, становлення і утвердження у світі.Агітбригада нашої школи прийняла участь у конкурсі з пропаганди здорового способу життя «Обери життя» та зайняла почесне 4 місце.

Роби добро і воно до тебе повернеться

Роби добро і воно до тебе повернеться

«Роби добро і воно до тебе повернеться!» Під таким гаслом учні та вчителі школи прийняли участь у благодійних акціях для воїнів АТО до Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят». Учні виготовили вітальні листівки, національні оберегі, поробки, ялинкові іграшки. На гроші,зароблені на ярмарку, було придбано 62 м будівельної плівки, яку передали у волонтерський центр «Побратім». Ми зичимо воїнам здоров`я, повернутися живими додому, до рідних!

Герої не вмирають


Інформаційні класні години, патріотичні уроки, бесіди та диспути пройшли в кожному класі. В бібліотеці оформлена тематична інформаційна виставка «Герої не вмирають. Вони йдуть. З Майдану в небо» і меморіальний дайджест «Небесна сотня - колір країни! ». .Під час уроків мужності учні згадали напружені події в Києві 2014 року.

До Дня збройних сил України

 До Дня збройних сил України

04 грудня для учнів 8-11класів до Дня збройних сил України було проведено урок мужності " На варті Вітчизни»за участю представника Збройних Сил України, учасника АТО Філатова Олександра Сергійовича.

Учні підготували та розповіли про свято Збройних сил України, історію його виникнення, про почесний обов’язок громадян – служити в лавах української армії.