Як уберегти дитину від грипу та ГРВІ в сезон цих захворювань

Для того, щоб звести до мінімуму ризик захворювання на грип або ГРВІ у дитини, необхідно дотримуватися деяких досить простих заходів профілактики цих хвороб. Найголовніше, що повинні пам'ятати батьки, так це те, що здоров'я дитини багато в чому залежить від чистоти всього, що її  оточує. 

Навчіть малюка постійно мити руки після туалету, після прогулянки та перед прийомом їжі. Також нагадуйте дитині (читати далі...)

 

Профілактика застуди

Зима по праву вважається періодом численних простудних захворювань серед дітей. У холодну пору року дуже легко переохолодитися і цим спровокувати розвиток простудної респіраторної хвороби.

На жаль, повністю уникнутизастуді респіраторних інфекцій удитини практично неможливо. При цьому батьки повинні знати деяку корисну інформацію, для того, щоб не допускати помилок у лікуваннідитини, а також мати можливість своєчасно їй допомогти перемогти хворобу.

Обережно! Туберкульоз!

 

  Туберкульоз залишається однією із найбільш актуальних і болючих проблем в тривалий час, поширення якого набуває загрозливого характеру як у цілому світі, так і в Україні.

Це інфекційна хвороба, яка вражає всі органи та системи, окрім волосся та нігтів. У багатьох країнах світу ця недуга вийшла з-під контролю, тому в квітні 1993р. ВООЗ проголосила туберкульоз глобальною небезпекою на всій земній кулі. Не менш актуальною ця проблема залишається в Україні. Починаючи з 1995р.Україна увійшла в епідемію туберкульозу.