Історія Фруктовської загальноосвітньої школи

У

 1985 році  у селищі Фруктове на місці фруктового саду було  розпочато будівництво довгоочікуваної  школи, яка була здана в експлуатацію 1 липня 1986 року. Директором школи був призначений Симоненко Микола Олексійович, який пропрацював на цій посаді з 1986 по 2011 рік. Вперше дзвінок в стінах школи пролунав  1 вересня 1986 року. Поріг школи переступили 235 учнів.

З першого дня функціонування школи створюються піонерська і комсомольська організації, які по праву вважаються кращими в районі.

        У 1986 - 1993 роках учні  9 і  10 класів вивчають тракторну справу, внаслідок чого випускникам школи разом з атестатами про середню освіту вручаються посвідчення  механізатора за фахом тракторист, що було актуально для сільської місцевості. У цей же час функціонує шкільна теплиця, в якій учні вирощують зелену цибулю, огірки, кімнатні і вуличні квіти. На пришкільній ділянці окрім квітів вирощуються  помідори, картопля, гарбуз.

       Серйозна увага приділяється додатковій освіті. На базі школи функціонують різноманітні гуртки  за інтересами. Найпопулярнішими серед них є спортивний "Фізична досконалість", стрілецький, хоровий, української вишивки, декоративно-ужиткового мистецтва.

 

Школярі є активними учасниками художньої самодіяльності. Хоровий, драматичний, хореографічний колективи, читці неодноразово стають лауреатами районного і обласного етапів огляду-конкурсу художньої самодіяльності "Таланти твої, Україна".   

        З 2001 року школа активно бере участь у Всеукраїнському проекті "Школа сприяння здоров'ю" і стає кращою серед сільських шкіл України. Пріоритетними напрямками  роботи є спортивно-масова і спортивно-оздоровча робота. У 1999, 2000, 2005 - 2009 роках збірна команда учнів школи стає чемпіоном району з баскетболу, а у 2001 року - чемпіоном Запорізької області. У 2005 - 2006, 2008 - 2009 навчальних роках школа є переможцем ( І місце) в районній спартакіаді школярів. Шкільний тур спартакіади проходить з десяти видів спорту.   Агітбригада "БЭМС" неодноразово стає переможцем районного етапу конкурсу "Молодь обирає життя".

У 2006 році відкривається комп'ютерний клас, оснащений 8 комп'ютерами. 

      У грудні 2006 року встановлено  газовий модуль для автономного опалення школи.     У 2007 році за ініціативою учителя фізкультури Купаєва В.В. силами учнів та їхніх батьків при підтримці керівництва відділення № 3 ДГ "Мелітопольське" було сконструйоване і введене в експлуатацію нестандартне спортивне устаткування.

       1 вересня 2012 року школі вручені ключі від шкільного автобуса на 25 посадочних місць для підвезення дітей на навчання з сіл  Ромашки, Удачне, Долинське, Кирпичне.

        З 1986 по 2013 роки  зі     школи  випущено   370 учнів, з них 24 з золотою і 8 зі срібною медалями.

На сучасному етапі педагогічний та учнівський колективи  продовжують працювати  над збереженням  і розвитком традицій школи.