Як готувати домашні завдання

 

1. Активно працюй на уроці, слухай уважно, відповідай на запитання.

2. Став запитання, якщо чогось не зрозумів або з чимось незгодний.

3. Точно з поясненнями записуй, що задано з кожного предмета.

4. Вчись користуватися словниками й довідниками. З’ясовуй значення незнайомих слів, знаходь потрібні факти й пояснення, правила, формули в довідниках.

5. Якщо ти відчуваєш , що матеріал який вивчали на уроці, є для тебе складним, повтори його цього ж дня, навіть якщо наступний урок буде лише через кілька днів. Тоді в тебе буде можливість підійти додатково до вчителя і отримати допомогу.

6. Починаючи виконувати уроки, відкрий щоденник, подивися, чи всі завдання ти записав.

7. Продумай послідовність виконання завдань з окремих предметів і спробуй визначити, скільки часу тобі знадобиться для виконання кожного завдання.

8. Прибери зі столу все зайве. Приготуй те, що потрібно для виконання першого завдання. Після того, як приготуєшся до першого уроку, прибери все й приготуй те, що потрібно для виконання наступного.

9. Між уроками роби перерви.

10. Спочатку спробуй зрозуміти матеріал, а потім його запам’ятати.

11. Перш ніж виконувати письмові завдання, зрозумій і вивчи правила до них.

12. Якщо матеріал, який треба вивчити, великий за обсягом, розбий його на окремі частини й опрацьовуй кожну частину окремо.

13. Не залишай підготовку до творів на останній день, адже це потребує багато часу. Готуйся до них заздалегідь, упродовж кількох днів, рівномірно розподіляючи навантаження.

14. Готуючись до усних уроків, використовуй карти, схеми. Вони допоможуть тобі краще зрозуміти і запам’ятати матеріал. До них необхідно звертатися, відповідаючи на уроці.

15. Складай план усної відповіді.

16. Перевіряй себе.

Якщо в тебе виникнуть питання ще , звертайся до психолога школи Мінченко К.В.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить