Тиждень початкових класів у 2015-2016

Аналіз проведення

тиждня початкових класів у 2015/2016 н.р.

Мета.

Навчати бути активними, беручи участь у виховних заходах, бути відкритими, співпрацювати між собою, спілкуватися, обмінюватися ідеями; сприяти особистому розвитку учнів, активну громадську позицію, практичні уміння, навички; виховувати соціокультурну особистість, почуття любові, дружби.

Завдання:

1. Формувати активну життєву позицію.

2. Виховувати зацікавленість до читання та бережливе ставлення до книги.

3. Розширювати знання учнів про цікаві місця України.

4. Розвивати пізнавальну активність учнів, творчість.

5. Виховувати вміння сприймати себе частиною природи.

Проведення таких тижнів гарно впливають на виховну роботу, сприяють доброзичливому клімату в школі, розвитку пізнавального інтересу; сприяють реалізації творчого потенціалу учнів; розвивають уміння спілкуватися, адаптуватися в мовному середовищ

В період з07грудня по 11грудняу школі проходивтиждень початкових класів. Участь прийняли всі учніз 1по 4 клас. Кожного дня була різна тематика. Напочатку тижня була проведена лінійка. На якій діти були ознайомелені з планом проведення тижня. На прикінці тижня було проведення малювання на стіннівці «Залиш свої враження».

Понеділок був конкурсу поробок «Космічні фантазії». Діти прийняли активну участь, проявили свою фантазію. Поробки виготовлені в різних техніках та з різних матеріалів.

У вівторок була виставка дитячих книжок для заохочення дитячого читання. Також бібліотекар шкільної бібліотеки Осіпенко Н.В. для учнів 1-2 провела екскурсію до шкільної бібліотеки «Про що книга нам розповіла» та для учнів 3-4 класів бібліотечний урок «Дружба з книгою – це свято». Під час проведення діти відгадували загадки та ребуси, повторили правила користування книгою, знайомились з різноманітністю книг у шкільній бібліотеці. Бібліотекар заохотила дітей до поповнення домашньої бібліотеки.

У середу проводилася фотовиставка « Ми подорожуємо Україною». Також вчителі Сєдік О.В. та Єфімова Ю.О. провели брейн – рінг «Всезнайки» для учнів 3-4 класів. Вчителі використали завдання логічного характеру, цікаві відомості з різних предметів. Також проводились музичні паузи та відгадування загадок з глядачами. В кінці діти були нагороджені медалями.

У четвер проводилась виставка малюнків « В гостях у казки». Прийняли участь діти 1-4 класів. Також вчителі Божко Т.В. та Ісаченко Н.О провели літературну вікторину «Казковий деньок» для учнів 1-2 класів. Під час проведення були використані казкові вікторини та спортивні естафети від казкових героїв. Діти отримали багато вражень та позитивних емоцій. Кожна команда отримала солодкі призи.

Методичне об’єднання вчителів початкових класів проводили майстер клас «Поділись своїми наробками». Божко Т.В. познайомила колектив з цікавими завданнями з математики для проведення усного рахунку. Єфімова Ю.О. поділилась підборкою завдань для прискорення техніки читання. Ісаченко Н.О. поділилась з підборкою завдань для зацікавлення та мотивації дітей до навчальних предметів. Сєдік О.В. поділилась з вчителями методикою роботи з таблицями Постоловського.

У п’ятицю підводились підсумки тижня. Дітям було запропоновано малювання на стіннівці «Залиш свої враження». Гучними оплесками учні школи вітали всіх учасників та переможців.