Про школу

 

ФРУКТОВСЬКА  ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ  ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ

   

Ш

кола розташована у селищі  Фруктове Мелітопольського району. Вперше дзвоник  у стінах школи пролунав у  1986 році.

101 3381

Сьогодні школі - тридцять два. За цей час склався дружний  та міцний колектив педагогів, який здатний вирішувати увесь комплекс завдань, які ставить перед школою  держава та суспільство.    

    Чисельність  педколектива - 22 працівника. Керує школою Бибік Ірина Василівна – учитель хімії вищої категорії, старший учитель. Заступник директора з навчально-виховної роботи - Трифонова Тетяна Анатоліївна – учитель англійської мови першої категорії. Заступник директора з виховної роботи – Кучерява Людмила Миколаївна – учитель біології вищої категорії, старший учитель.

Учителі  школи   постійно працюють над підвищенням свого професійного рівня, впроваджують  у свою работу останні досягнення педагогічної науки. Серед них

      6  спеціалістів вищої  категорії;

      5    спеціалістів  першої категорії;

      1    спеціаліст другої  категорії;

      7  - мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст».

     Трьом учителям присвоєно педагогічне звання "учитель - методист";трьом – «старший учитель».

    Школа обладнана ком’пютерним класом. Учні опановують ази комп'ютерної грамотності,  вчаться більш продуктивно і швидко працювати з інформаційними джерелами.

        Величезну допомогу в підготовці до уроків, різних освітніх акцій і заходів надає  швидкісний  Internet, до якого підключені комп'ютери. На базі школи   педпрацівники пройшли курси Microsoft "Партнерство в навчанні" та Intel® "Навчання для майбутнього". Сьогодні практично всі вчителі володіють основами ІКТ, а багато хто вже не мислять собі свою діяльність без щоденної роботи за комп'ютером.

DSCN0410

 Світлі затишні кабінети завжди готові прийняти дітей у свої стіни. Вже багато років  учителі працюють над поповненням методичної бази своїх кабінетів. Прагнуть так організувати своє робоче місце, щоб робота давала більш відчутні результати, щоб навчатися і працювати в них було комфортно.

     

У школі є унікальна "Кімната здоров'я", в якій встановлені різні тренажери, зібрані руками вчителя фізкультури  Купаєвим В.В. Діти з задоволенням на перервах, після уроків займаються на цьому обладнанні. І, треба сказати, - з успіхом. Ось уже протягом кількох десятиліть  команда  учнів  впевнено тримає перші місця в районній спартакіаді школярів.

І не тільки у спорті учні  займають високі призові місця. Учні школи – переможці районних та обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, турнірів, конкурсів. 

   Як бачите, школа наша живе, і живе цікаво. Та що розповідати! .. Приїжджайте, і самі все побачите.

 

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить