Расписание

Начальные классы

 

1 клас

з/п

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

1

Природознавство

Українська мова

Музичне мистецтво

Образотворче мистецтво

Російська мова

2

Математика

Математика

Математика

Природознавство

Російське читання

3

Фізична культура

Фізична культура

Російська мова

Українська мова

Математика

4

Англійська мова

Російська мова

Російське читання

Основи здоров’я

Фізична культура

5

 

Російське читання

Українська мова

Трудове навчання

 

2 клас

з/п

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

1

Російська мова

Українська мова

Українська мова

Фізична культура

Образотворче мистецтво

2

Математика

Математика

Математика

Природознавство

Російська мова

3

Трудове навчання

Російська мова

Англійська мова

Російське читання

Математика

4

Російське читання

Англійська мова

Російське читання

Основи здоров’я

Українська мова

5

Природознавство

Інформатика (І гр)

Фізична культура

Інформатика (ІІ гр)

Фізична культура

6

   

Музичне мистецтво

   

3 клас

з/п

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

1

Образотворче мистецтво

Російська мова

Українське читання

Природознавство

Російське читання

2

Математика

Російське читання

Музичне мистецтво

Російське читання

Українська мова

3

Англійська мова

Інформатика

Математика

Трудове навчання

Математика

4

Російська мова

Математика

Англійська мова

Я у світі

Українське читання

5

Фізична культура

Природознавство

Українська мова

Фізична культура

Основи здоров’я

6

 

Фізична культура

     

4 клас

з/п

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

1

Російська мова

Українська мова

Українське читання

Російська мова

Природознавство

2

Англійська мова

Українське читання

Англійська мова

Російське читання

Математика

3

Математика

Математика

Інформатика

Українська мова

Фізична культура

4

Природознавство

Я у світі

Математика

Фізична культура

Російська мова

5

Образотворче мистецтво

Фізична культура

Музичне мистецтво

Основи здоров’я

Російське читання

6

 

Трудове навчання

     

 

 

Среднее звено

5 клас

з/п

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

1

Російська мова

Математика

Англійська мова

Фізична культура

Російська мова

2

Література

Інформатика

Математика

Основи здоров’я

Англійська мова

3

Історія України

Англійська мова

Образотворче мистецтво

Природознавство

Математика

4

Українська мова

Фізична культура

Українська мова

Математика

Фізична культура

5

Природознавство

Українська мова

Російська мова

Українська мова

Трудове навчання

6

Музичне мистецтво

Українська література

Література

Українська література

Трудове навчання

6 клас

з/п

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

1

Фізична культура

Українська мова

Українська мова

Інформатика

Українська мова

Російська мова

2

Історія України

Українська література

Географія

Фізична культура

Фізична культура

3

Література

Основи здоров’я

Російська мова

Українська мова

Всесвітня історія

4

Математика

Математика

Українська література

Географія

Англійська мова

5

Біологія

Англійська мова

Математика

Російська мова

Математика

6

Трудове навчання

Російська мова

Біологія

Література

Музичне мистецтво

7

Трудове навчання

Факультатив «Шкільна риторика»

Образотворче мистецтво

   

7 клас

з/п

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

1

Література

Англійська мова

Російська мова

Українська мова (І,ІІІ)

Англійська мова

Хімія (ІІ, IV)

2

Алгебра

Всесвітня історія

Історія України

Географія

Російська мова

3

Інформатика

Геометрія

Українська мова

Геометрія

Фізика

4

Образотворче мистецтво

Хімія

Фізика

Література

Українська мова

5

Музичне мистецтво

Географія

Українська література

Трудове навчання

Українська література

6

Основи здоров’я

Біологія

Алгебра

Біологія

«Вибрані питання з алгебри» (ф)

7

Російська мова (І,ІІІ)

Фізична культура

Фізична культура

Фізична культура

8 клас

з/п

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

1

Англійська мова

Російська мова (І, ІІІ )

Фізична культура

Українська мова

Біологія

Основи здоров’я (ІІ, IV)

2

Російська мова

Література

Геометрія

Хімія

Геометрія

3

Біологія

Всесвітня історія

Історія України

Історія України (І,ІІІ)

Російська мова

Географія (ІІ, IV)

4

Українська мова

Алгебра

Література

Алгебра

Фізика

5

Українська література

Хімія

Англійська мова

Українська література

Музичне мистецтво

6

Фізична культура

Трудове навчання

Фізика

«Основи медичних знань»

Фізична культура

7

 

Трудове навчання

Географія

 

9 клас

з/п

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

1

Трудове навчання

Правознавство

Інформатика

Історія України

Англійська мова

2

Українська мова

Хімія

Російська мова

Фізика

Всесвітня історія

3

Українська література

Фізична культура

Фізична культура

Російська мова (І, ІІІ)

Хімія

Географія (ІІ, IV)

4

Основи здоров’я (І,ІІІ)

Фізика

Алгебра

Українська література

Художня культура

Історія України (ІІ,IV)

5

Алгебра

Література

Біологія

Біологія

Російська мова

6

Біологія

Геометрія

Англійська мова

Геометрія

Література

7

Фізична культура

Географія

Українська мова

Українська мова (д)

 

Старшие классы
 

10 клас

з/п

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

1

Українська мова

Всесвітня історія

Література

Технології

Фізична культура

2

Українська література

Геометрія

Англійська мова

Історія України

Література

3

Англійська мова

Українська мова

Алгебра

Російська мова

Правознавство

4

Художня культура (І,ІІІ)

Українська мова

Біологія (І,ІІІ)

Хімія

Англійська мова

Захист Вітчизни (ІІ,IV)

Географія (ІІ, IV)

5

Фізична культура

Біологія

Українська мова

Географія

Захист Вітчизни

6

Алгебра

Фізика

Українська література

Українська література

Фізика

7

«Орфографічний практикум» (ф)

Біологія (ф)

Інформатика

Українська література

Англійська мова (ф)

11 клас

з/п

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

1

Історія України

Біологія

Всесвітня історія

Російська мова

Історія України (І,ІІІ)

Людина і світ (ІІ,IV)

2

Фізична культура

Біологія

Література

Технології

Хімія

3

Алгебра

Хімія

Економіка

Фізика

Захист Вітчизни

4

Англійська мова

Українська література

Англійська мова

Література

Алгебра

5

Художня культура (І,ІІІ)

Геометрія

Фізика

Фізична культура

Англійська мова

Астрономія (ІІ,IV)

6

Фізика

Екологія

Українська література

Екологія

Українська мова

7

Біологія

Інформатика

Біологія

Біологія

 

8

Фізична культура (д) (І,ІІІ)

Біологія (ф)

Українська мова (д)

Біологія (д)

 

Захист Вітчизни (ІІ,IV)

Занятия кружков

№з/п

Назва гуртка

Час роботи

Керівник гуртка

 1

«Фізична досконалість»

Вівторок

Купаєв В.В

 2

Хорового співу

П`ятниця

Петрова М.А.,

 3

Декоративно-ужиткового мистецтва

Понеділок

Осіпенко Н.В

 

Расширения для Joomla