Туристичний гурток "Рюкзачок"

Опис діяльності туристсько-краєзнавчого
гуртка «Рюкзачок»

Пошукова та краєзнавча робота має велике значення в процесі виховання учнів, сприяє розвитку їх творчих інтересів, розширює світогляд школярів, формує активну громадянську позицію, спонукає вести здоровий спосіб життя.

З цією метою у Фруктовській ЗШ І-ІІІ ступенів  було створено туристсько-краєзнавчий гурток «Рюкзачок», який працює з 2010  року і нині він нараховує 15 постійних членів. Керівник гуртка Симоненко М.В., вчитель історії та правознавства. Основною метою та завданням гуртка є вивчення та дослідження історії рідного краю шляхом історико-краєзнавчих походів.

Вихованці вивчають історичні пам`ятки краю, відвідують краєзнавчі музеї міст Мелітополя, Запоріжжя, Бердянська та Криму.

Члени гуртка допомагають пізнати історію краю молодшим школярам. Вони проводять походи, екскурсії та конкурси знавців історичного минулого. 1 жовтня 2016 року гуртківці,  разом із батьками та керівником гуртка, здійснили екскурсію до міста Бердянськ, де відвідали Бердянський зоопарк «Сафарі». Діти були вражені великою кількістю різних видів тварин. А такі як білий вовк, жирафа, бізон, шимпанзе, бурий ведмідь привернули особливу увагу граціозністю, розмірами та кумедною поведінкою. Похід до краєзнавчого музею відкрив хлопцям та дівчатам нові сторінки історичного минулого нашого краю. Надзвичайно сподобались дітям твори художнього мистецтва, які представлені в музеї імені  І.І. Бродського. Насолодилися вихованці і цікавими прогулянками містом та набережною. Усі були захоплені екскурсією та отримали безліч неймовірних емоцій і позитивних вражень.

    Гуртківці  беруть участь і перемагають  у районних конкурсах «Моя Батьківщина – Україна», «Космічні фантазії». Вони стають учасниками обласного конкурсу «Природа Запорізького краю» та переможцями обласного конкурсу «Твої герої, Запорізький край!».

Члени гуртка постійно приймають участь у районних туристських змаганнях. У них є грамоти за чудові виступи на змаганнях з техніки пішохідного туризму, краєзнавчих вікторинах та конкурсах.

Учні зацікавлені у вивченні краєзнавства, тому неодноразово у вихідний день або на канікулах вирушають у походи, екскурсійні поїздки до міст Запорізької області.

 Члени гуртка мають великий творчий потенціал, бажання знати більше про рідний край, тому адміністрація школи і педагогічний колектив створюють сприятливі умови для розвитку туристсько-краєзнавчої роботи.

IMG_5400.JPGIMG_5384.JPGIMG_5444.JPG