Про школу

Місячник профорієнтації

Вибір майбутньої професії є одним із найскладніших питань, яке постає перед кожною людиною. Легковажне ставлення до цього процесу, сподівання на те, що все «складеться якось саме собою», у майбутньому може стати причиною особистого невдоволення, нереалізованості в житті.

Для правильного вибору професії важливо врахувати й зважити багато факторів. Що ж урахувати? Звичайно ж, власні інтереси та бажання, здібності та стан здоров’я. Але є ще один надзвичайно важливий аспект вибору майбутньої професії (який, на жаль, досить часто ігнорується) — затребуваність на ринку праці. Адже який сенс отримати професію, затратити на це час, сили і кошти, якщо працевлаштуватися нереально?

Так, спеціаліст районного Центру зайнятості. Татаринова С.О., провела з учнями інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо світу професій та потреб ринку праці, розширила кругозору учнів щодо змісту і вимог професії до людини, значимості правильного вибору професії на подальше життя, ознайомила школярів з основними правилами та типовими помилками при виборі професії..

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить